O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nową i dynamiczną firmą transportowo-spedycyjną o zasięgu ogólnoeuropejskim prowadzoną przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w przewozie towarów niebezpiecznych. Od początku swojej działalności, tj. od września 2015 roku, stale zwiększamy swój udział w rynku transportu towarów niebezpiecznych (ADR) na terenie kraju i poza jego granicami. Świadczymy usługi transportowe w oparciu o długoterminowe umowy ramowe i jednorazowe zlecenia.

Naszą siłę napędową stanowi oddany zespół specjalistów realizujący najbardziej wymagające zadania spedycyjno-transportowe. Zapał i kreatywność zapewniają gwarancję skutecznej realizacji zleceń w Polsce i niemal wszystkich krajach Europy.
Skutecznie wykorzystujemy wiedzę z zakresu prawa celnego i przepisów dotyczących wymiany transgranicznej, a kluczowe usytuowanie siedziby firmy we wschodniej części Polski, umożliwia nam aktywne włączanie się w wymianę towarową na szlaku pomiędzy krajami Europy Wschodniej a Unią Europejską .

Ambitna wizja rozwoju , połączona z osiąganym zaufaniem i rekomendacjami naszych międzynarodowych Klientów, pozwoliły nam już w kilka miesięcy po rozpoczęciu działalności spedycyjnej stać się także wiarygodnym przedsiębiorstwem transportowym z własną, nową flotą

Co robimy?

Inspirują nas trudne wyzwania transportowe, dlatego specjalizujemy się w przewozie towarów niebezpiecznych (ADR), w szczególności gazów skroplonych propan-butan, benzyn, oleju napędowego i biodiesla.
Dysponujemy stabilną kadrą profesjonalnych kierowców władających, poza językiem polskim, także językiem niemieckim lub angielskim. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom teleinformatycznym dla transportu, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia przewozowe w/w produktów na terenie całej Europy z wykorzystaniem własnej floty. Inwestujemy wyłącznie w nowe ciągniki spełniające najwyższe normy ekologiczne (Euro 6). Nowoczesne cysterny wyposażone w szybki układ wydawczy optymalizują sprawne rozładunki /załadunki w każdym miejscu dostawy. Optymalnie skonfigurowane jednostki transportowe pozwalają podjąć większą ilość towaru z korzyścią dla klienta i przewoźnika.

Zwiększające się oczekiwania przewozowe pozwalają podzielić się nadmiarem zleceń z profesjonalnymi i lojalnymi podwykonawcami godnie reprezentującymi trzy strony (własną, klienta oraz spółki Logeast). W zamian zainteresowane strony mogą oczekiwać uczciwość, terminowych rozliczeń i partnerskiego podejścia z elastycznym portfelem zleceń . Zapraszamy do kontaktu – to szansa na wspólny rozwój.

Dlaczego my?

Jesteśmy prężną i dynamiczną firmą skutecznie realizującą kolejne plany strategiczne. Efektywność i sumienność w wykonywaniu kolejnych przewozów przynosi uznanie i satysfakcję, przyczyniając się do stałego rozwoju Spółki i jej stabilności.

Mimo pozytywnych rekomendacji naszych klientów nieustannie wymagamy od siebie coraz więcej, wyznaczając kolejne cele.

My nie mówimy o współpracy – my ją świadomie realizujemy i rozwijamy nadając relacjom wyższy poziom.

"Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to, kim cię uczyni”.
- Pino Pellegrin.